Zdjęcie slidera numer 1
UWAGA

W związku z sytuacją epidemiologiczną Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym zwraca się z prośbą o dokonywanie zmiany sposobu przekazywania świadczeń z wypłaty w kasie Ośrodka na rzecz przelewu na rachunek bankowy. W tym celu należy złożyć w MOPS stosowne oświadczenie o numerze rachunku bankowego, na który mają być przekazywane świadczenia. Powyższe działania mają na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. 

Zdjęcie slidera numer 2
UWAGA

Od dnia 26 listopada 2020 r. obowiązuje nowe kryterium dochodowe uprawniające do pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 -2020 w wysokości do 220% kryterium dochodowego określonego w ustawie o pomocy społecznej. Do pomocy uprawnia dochód:
- 1542,20 zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej,
- 1 161,60 zł w przypadku osoby w rodzinie.
Przypominamy, że związku z trwającym stanem epidemii COVID-19, możliwe jest zdalne kwalifikowanie odbiorców pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2020. W tym celu należy telefonicznie skontaktować się z pracownikami MOPS pod numerem telefonu: 82 566 30 13.

Rejowiec Fabryczny

12/07/2024

22:33

Akcja #napomocUkrainie

Opublikowano: 2 marca 2022

? Uwaga!

Samorząd Miasta Rejowiec Fabryczny włącza się w akcję Polskiego Czerwonego Krzyża pod hasłem #napomocUkrainie i bierze udział w zbiórce rzeczowej.

Zbieramy WYŁĄCZNIE poniższe produkty.

✔️ ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWA: konserwy, olej, cukier, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT.

✔️ KOSMETYKI I CHEMIA: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń.

✔️ ŚRODKI OPATRUNKOWE, zwłaszcza na zranienia i oparzenia: koce termiczne, gazy jałowe, kompresy jałowe, opaski dziane, bandaże elastyczne, ampułki soli fizjologicznej, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe, nożyczki do opatrunków.

✔️Zbieramy także NOWE koce i śpiwory!

❗️ UWAGA! Nie zbieramy odzieży. ❗️

Dary ze zbiórki trafią zarówno do ośrodków pomocy Uchodźcom w Polsce, jak i na Ukrainę. O bezpośrednim rozdysponowaniu zdecyduje Polski Czerwony Krzyż.

➡️ PUNKT ZBIÓRKI W REJOWCU FABRYCZNYM – STARA KOTŁOWNIA, UL. WSCHODNIA 32 A W GODZ. 8.00-20.00

 

Zamknij panel dostępności WCAG
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 272061
Wczytywanie