Zdjęcie slidera numer 1
UWAGA

W związku z sytuacją epidemiologiczną Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym zwraca się z prośbą o dokonywanie zmiany sposobu przekazywania świadczeń z wypłaty w kasie Ośrodka na rzecz przelewu na rachunek bankowy. W tym celu należy złożyć w MOPS stosowne oświadczenie o numerze rachunku bankowego, na który mają być przekazywane świadczenia. Powyższe działania mają na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. 

Zdjęcie slidera numer 2
UWAGA

Od dnia 26 listopada 2020 r. obowiązuje nowe kryterium dochodowe uprawniające do pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 -2020 w wysokości do 220% kryterium dochodowego określonego w ustawie o pomocy społecznej. Do pomocy uprawnia dochód:
- 1542,20 zł w przypadku osoby samotnie gospodarującej,
- 1 161,60 zł w przypadku osoby w rodzinie.
Przypominamy, że związku z trwającym stanem epidemii COVID-19, możliwe jest zdalne kwalifikowanie odbiorców pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Podprogram 2020. W tym celu należy telefonicznie skontaktować się z pracownikami MOPS pod numerem telefonu: 82 566 30 13.

Rejowiec Fabryczny

12/07/2024

21:52

„FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY” – wyślij ciekawe zdjęcie i walcz o nagrody

Opublikowano: 12 sierpnia 2022

Przyłącz się do naszej fotograficznej zabawy i pochwal się jaki zawód wykonywałeś przed laty. Byleś Ślusarzem? Księgowym? Kierowcą? Nie dowiemy się tego, jeśli się do nas nie przyłączysz. Portal Aplikuj.pl początkiem stycznia ogłosił konkurs, którego celem jest pokazanie jak wyglądały realia zawodowe na przełomie XX/XXI w.

Uczestnik konkursu musi mieć przynajmniej 50 lat, mieszkać w województwie podkarpackim lub lubelskim oraz posiadać w swoich pamiątkach fotografie, które przestawiają dawniej zajmowane stanowisko pracy.

Aby bawić się z nami należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Masz czas do 16 października 2022 roku, bo właśnie wtedy upływa termin nadsyłania fotografii.

Do wygrania: telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki.

Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

Zamknij panel dostępności WCAG
x
Projekt i realizacja: Kwant Studio
Wizyt: 272041
Wczytywanie