Wigilia Miejska 2016 - Rejowiec Fabryczny

PDF Drukuj Email
piątek, 16 grudnia 2016 15:58

Spotkanie wigilijne zorganizowane przez władze samorządowe Miasta Rejowiec Fabryczny i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, zgromadziło przy świątecznym stole ponad 70 osób.

W piątek 16 grudnia w Rejowcu Fabrycznym przy miejskim stole wigilijnym wspólnie zasiadły osoby starsze, samotne, niepełnosprawne, członkowie organizacji pozarządowych oraz zaproszeni goście.

Przybyłych mieszkańców powitali i złożyli serdeczne życzenia gospodarze spotkania: Stanisław Bodys Burmistrz Miasta , Monika Bardzka Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Ks. Proboszcz Marek Chodorowski.

Po symbolicznym podzieleniu się opłatkiem oraz obejrzeniu i wysłuchaniu programu artystycznego podopiecznych ze Środowiskowego Domu Samopomocy, wszyscy zebrani degustowali przygotowane potrawy. Na kolorowych, pięknie ozdobionych stołach nie mogło zabraknąć tradycyjnego czerwonego barszczu z uszkami, bigosu z grzybami, ryby po grecku jak również wigilijnego śledzia i ciasta. Zarówno dekoracje stołów jak i potrawy przygotowali pracownicy jednostek wraz z uczestnikami miejscowych ośrodków wsparcia.

W przygotowaniach do Wigilii wzięły udział wszystkie jednostki samorządu miasta. Wigilijne spotkanie, które zostało zorganizowane w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rejowcu Fabrycznym upłynęło przy nastrojowych kolędach w ciepłej i radosnej atmosferze.

Spotkania władz samorządowych z mieszkańcami miasta w okresach okołoświątecznych stały się już tradycją i będą kontynuowane w przyszłości.

 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review