Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” 2017

PDF Drukuj Email
piątek, 01 grudnia 2017 11:20

Jak co roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym włącza się do Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Przy naszym Ośrodku powstał lokalny Sztab Akcji odpowiedzialny za przeprowadzenie zbiórki darów rzeczowych na terenie miasta Rejowiec Fabryczny.

Zbiórka potrwa od 27 listopada do 15 grudnia 2017 r. i odbędzie się w lokalnych sklepach, Szkole Podstawowej im. Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym oraz w Przedszkolu Miejskim w Rejowcu Fabrycznym. Zbiórka prowadzona będzie na rzecz dzieci potrzebujących pomocy z rodzin wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej. Potrzebne są przede wszystkim: żywność o długim terminie ważności, środki czystości i higieny osobistej, słodycze, odzież i zabawki.

Wszystkim, którzy pragną wesprzeć tą szlachetną Akcję, prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym przy ulicy Lubelskiej 24, tel. 82 5663 013 lub udanie się do najbliższych współpracujących z naszym Ośrodkiem punktów zbiórki.

 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review