Wigilia Naszego Miasteczka 2017

PDF Drukuj Email
środa, 20 grudnia 2017 12:19

We wtorek 19 grudnia br. odbyła się kolejna tradycyjna już „Wigilia Naszego Miasteczka” dla mieszkańców Rejowca Fabrycznego.        W uroczystości odbyły się w Środowiskowym Domu Samopomocy  w Rejowcu Fabrycznym.

 

 

Wigilia rozpoczęła się czytaniem Ewangelii Świętej oraz modlitwą z udziałem ks. Józefa Wierzchowskiego. Przybyłych gości uroczyście przywitał Burmistrz Miasta Pan Stanisław Bodys. Wszyscy uczestnicy kolędowali wraz z dziećmi z chóru kościelnego z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Na stołach królowały tradycyjne, wigilijne potrawy tj. bigos z grzybami, barszcz z uszkami, ryba po grecku, śledzie w oleju oraz słodkie wypieki. Wszystko było pięknie przyozdobione ręcznie wykonanymi świątecznymi dekoracjami.
Samorząd Miasta oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym składa serdeczne podziękowania wszystkim lokalnym jednostkom samorządowym zaangażowanym w organizację spotkania wigilijnego tj. Środowiskowemu Domowi Samopomocy, Szkole Podstawowej w im. Mikołaja Reja, Przedszkolu Miejskiemu, Warsztatom Terapii Zajęciowej, Ciepłowni Miejskiej, Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji. Dziękujemy również muzycznemu zespołowi dziecięcemu wraz z opiekunem, za uświetnienie swoim występem tej uroczystości.

 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review