Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” 2018

PDF Drukuj Email
środa, 21 listopada 2018 21:49

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w XXVI edycji Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Inicjatorką Akcji jest dziennikarka Polskiego Radia Lublin S.A. Pani Ewa Dados. Akcja otrzymała Honorowy Patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Patronatem Duchowym objął Akcję Metropolita Lubelski ks. Abp Stanisław Budzik.

 

 

Nasz Ośrodek jako lokalny Sztab Akcji co roku włącza się do tej szlachetnej zbiórki, która potrwa od 25 listopada do 14 grudnia 2018 r. i odbędzie się w lokalnych sklepach, Szkole Podstawowej im. Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym oraz w Przedszkolu Miejskim w Rejowcu Fabrycznym. Akcja prowadzona będzie na rzecz dzieci potrzebujących pomocy z rodzin wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej. Zbiórka ma charakter rzeczowy tzn, że nie zbieramy pieniędzy. Potrzebne są przede wszystkim: żywność o długim terminie ważności, środki czystości i higieny osobistej, słodycze, odzież i zabawki.

Wszystkim, którzy pragną wesprzeć tą szlachetną Akcję, prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym przy ulicy Lubelskiej 24, tel. 82 5663 013 lub udanie się do najbliższych współpracujących z naszym Ośrodkiem punktów zbiórki.

 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review