Wigilia Naszego Miasteczka 2018 - fotorelacja

PDF Drukuj Email
środa, 19 grudnia 2018 16:30

Spotkanie wigilijne zorganizowane przez władze samorządowe Miasta Rejowiec Fabryczny i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, zgromadziło przy świątecznym stole ponad 70 osób.


 

 

We wtorek 18 grudnia w Rejowcu Fabrycznym przy miejskim stole wigilijnym wspólnie zasiadły osoby starsze, samotne, niepełnosprawne, członkowie organizacji pozarządowych oraz zaproszeni goście.

Przybyłych mieszkańców powitali i złożyli serdeczne życzenia gospodarze spotkania: Stanisław Bodys Burmistrz Miasta, Pani Małgorzata Bobruś reprezentująca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Ks. Proboszcz Marek Chodorowski.

Po symbolicznym podzieleniu się opłatkiem wszyscy zebrani degustowali przygotowane potrawy. Na kolorowych, pięknie ozdobionych stołach nie mogło zabraknąć tradycyjnego czerwonego barszczu z uszkami, bigosu z grzybami, ryby po grecku jak również wigilijnego śledzia i ciasta. Zarówno dekoracje stołów jak i potrawy przygotowali pracownicy jednostek wraz z uczestnikami miejscowych ośrodków wsparcia.

W przygotowaniach do Wigilii wzięły udział wszystkie jednostki samorządu miasta.

Wigilijne spotkanie, które zostało zorganizowane w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rejowcu Fabrycznym upłynęło przy nastrojowych kolędach w ciepłej i radosnej atmosferze.

Spotkania władz samorządowych z mieszkańcami miasta w okresach okołoświątecznych stały się już tradycją i będą kontynuowane w przyszłości. 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review