Zabawa Choinkowa 2019

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 stycznia 2019 18:22

W sobotę 26 stycznia br w Szkole Podstawowej w Rejowcu Fabrycznym odbyła się już kolejna zabawa choinkowa zorganizowana przez Burmistrza Miasta oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym. W zabawie wzięło udział około 80 dzieci z rodzin objętych wsparciem ośrodka.

 

Były to rozrywkowe chwile nie tylko dla dzieci, ale i dla ich rodziców, którzy wspólnie bawili się podczas zabaw i tanecznych pląsów. Imprezę poprowadził profesjonalny wodzirej, który wciągnął wszystkich balowiczów w wir wesołej, beztroskiej zabawy. Na choince nie mogło tez zabraknąć poczęstunku w postaci pysznych owoców i ciasteczek oraz tak uwielbianej przez najmłodszych waty cukrowej i popcornu.

Ostatnim i chyba najbardziej oczekiwanym przez dzieci punktem programu była wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci paczkami ze słodyczami.

W tym roku fundatorem prezentów był Samorząd Miasta oraz Grupa Ożarów S.A. - Zakład Cementownia Rejowiec . Radości i emocji było mnóstwo. Jest to już coroczna rejowiecka inicjatywa chinowego spotkania najmłodszych mieszkańców miasteczka.

 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review