Ogólnopolska Akcja Charytatywna „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” 2019

PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 grudnia 2019 18:06

 

Ruszyła XXVII edycja Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym zaprasza wszystkich Mieszkańców Miasta do wzięcia udziału w tej szlachetnej zbiórce darów serca. Inicjatorką Akcji jest dziennikarka Polskiego Radia Lublin S.A. Pani Ewa Dados. Po raz kolejny akcja otrzymała Honorowy Patronat Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy. Patronatem Duchowym Akcję objął Metropolita Lubelski ks. Abp Stanisław Budzik.


Nasz Ośrodek jako lokalny Sztab Akcji co roku włącza się do tej szlachetnej zbiórki, która potrwa od 28 listopada do 13 grudnia 2019 r. i odbędzie się w lokalnych sklepach, Szkole Podstawowej im. Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym oraz w Przedszkolu Miejskim w Rejowcu Fabrycznym. Akcja prowadzona będzie na rzecz dzieci potrzebujących pomocy z rodzin wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej. Zbiórka ma charakter rzeczowy tzn, że nie zbieramy pieniędzy. Potrzebne są przede wszystkim żywność o długim terminie ważności, środki czystości i higieny osobistej.
Wszystkim, którzy pragną wesprzeć tę szlachetną Akcję, prosimy o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym przy ulicy Lubelskiej 24, tel. 82 566 30 13 lub udanie się do najbliższych współpracujących z naszym Ośrodkiem punktów zbiórki.

 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review