Akcja: „Paczka Wigilijna” 2019

PDF Drukuj Email
wtorek, 31 grudnia 2019 15:58

Burmistrz Miasta oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym wspólnie z jednostkami samorządowymi i prywatnymi przedsiębiorcami zorganizowali wsparcie w formie produktów żywnościowych do „Paczki Wigilijnej” dla 20 osób najbardziej potrzebujących z terenu naszego miasta.

 

Do tej szlachetnej akcji bardzo aktywnie włączyli się lokalni przedsiębiorcy tj.: Apteka „Nowa”, „Apteka z Sercem”, Stacja Paliw „Moya”, Delikatesy „Centrum” oraz samorządowe jednostki organizacyjne z terenu naszego miasteczka tj.: Przedszkole Miejskie, Miejski Ośrodek Kultury „Dworek”, Środowiskowy Dom Samopomocy, Warsztat Terapii Zajęciowej, Zakład Wodociągów i Kanalizacji oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Wzorem ubiegłego roku skierowaliśmy naszą pomoc do konkretnych osób i obdarowaliśmy je artykułami spożywczymi, które zwykle goszczą na Wigilijnym stole.

Zespół pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rejowcu Fabrycznym serdecznie dziękuje wszystkim podmiotom zaangażowanym w zbiórkę darów żywnościowych za okazane wsparcie i zrozumienie dla osób najbardziej potrzebujących.

 

 
joomla templateinternet security reviews

Kontakt:

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W REJOWCU FABRYCZNYM

ul. Lubelska 24 22-170 Rejowiec Fabryczny
tel./fax +48 82 56-63-013
e-mail:
mopsrf@rejowiec.pl

Agriculture template by kaspersky review